keyvisual



De Spelen
> Zomerspelen
1896 Athene
1900 Parijs
1904 St. Louis
1906 Athene
1908 Londen
1912 Stockholm
1916 Berlijn
1920 Antwerpen
1924 Parijs
1928 Amsterdam
1932 Los Angeles
1936 Berlijn
1940 Helsinki
1944 Londen
1948 Londen
1952 Helsinki
1956 Melbourne
1960 Rome
1964 Tokio
1968 Mexico-Stad
1972 München
1976 Montreal
1980 Moskou
1984 Los Angeles
1988 Seoel
1992 Barcelona
1996 Atlanta
2000 Sydney
2004 Athene
2008 Beijing
2012 Londen
2016 Rio de Janeiro
Atletiek
Badminton
Boksen
Boogschieten
Golf
Gymnastiek
Handbal
Hockey
Judo
Paardensport
Roeien
Schermen
Taekwondo
Tafeltennis
Tennis
Triatlon
Volleybal
Wielrennen
Worstelen
Zeilen
Zwemmen
> Winterspelen
> Sporters
> Sportsters
> Sporttakken
> Sporen
Onze andere websites
Contactformulier

 

2016 Zwemmen

   

Nederlandse deelnemers

   

Bronnen

  

Maarten Brzoskowski - Inge Dekker - Dion Dreesens -Uschi Freitag - Femke Heemskerk -  Andrea Kneppers - Ranomi Kromowidjojo - Maud van der Meer - Robin Neumann - Sharon van Rouwendaal - Ben Schwietert - Marrit Steenbergen -  Kyle Stolk - Kira Toussaint - Joeri Verlinden - Esmee Vermeulen - Sebastiaan Verschuren - Ferry Weertman

 Nu.nl 

 

SCHOONSPRINGEN:
Uschi Freitag (driemeterplank) 

ZWEMMEN:
Maarten Brzoskowski (400 meter vrije slag, 4x200 meter estafette)
Inge Dekker (50 meter vrije slag, 100 meter vlinderslag, 4x100 meter vrije slag estafette)
Dion Dreesens (200 meter vrije slag, 4x200 meter estafette)
Femke Heemskerk (100 meter vrije slag, 200 meter vrije slag, 4x100 meter vrije slag estafette, 4x200 meter estafette)
Andrea Kneppers (4x 200 meter estafette)
Ranomi Kromowidjojo (50 meter vrije slag, 100 meter vrije slag, 4x100 meter vrije slag estafette)
Maud van der Meer (4x100 meter vrije slag estafette)
Robin Neumann (200 meter vrije slag, 4x200 meter estafette)
Sharon van Rouwendaal (400 meter vrije slag, 800 meter vrije slag, 10 kilometer open water)
Ben Schwietert (4x200 meter estafette)
Marrit Steenbergen (200 meter wisselslag, 4x100 meter vrije slag estafette, 4x200 meter estafette)
Kyle Stolk (4x200 meter estafette)
Kira Toussaint (100 meter rugslag)
Joeri Verlinden (100 meter vlinderslag)
Esmee Vermeulen (4x200 meter estafette)
Sebastiaan Verschuren (100 meter vrije slag, 200 meter vrije slag, 4x200 meter estafette)
Ferry Weertman (10 kilometer open water)

 

Top